Inne

Zęby jak marzenie

7 53

Stomatologia estetyczna jeszcze nigdy nie była tak popularna jak przez ostatnie dziesięć lat. Czy moda tak kiedyś w ogóle przeminie? Co warto zrobić s uśmiechem?

Stomatologia estetyczna jeszcze nigdy nie była tak popularna jak przez ostatnie dziesięć lat. Czy ta moda przeminie? Wszystko wskazuje na to, że wręcz przeciwnie, że ten trend wciąż będzie się dynamicznie rozwijał. Przecież wszyscy chcemy wyglądać atrakcyjnie, a nic tak nie dodaje urody i nie odejmuje lat jak piękny, promienny uśmiech. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby był on pozbawiony niedoskonałości takich jak przebarwienia czy nierówności, co może nas skutecznie zniechęcać do częstego uśmiechania.

healthy teeth and smile

Czasami staramy się na własną rękę poprawić swój uśmiech na przykład stosując domowe metody wybielania na przykład używania skórki od banana czy używając podejrzanego pochodzenia środków wybielających, które często w konsekwencji prowadzą do nadwrażliwości zębów a nawet próchnicy. Profesjonalna stomatologia dysponuje szeregiem możliwości, aby w bezpieczny sposób pomóc wszystkim tym, którzy chcą zadbać zarówno o walory estetyczne jak i zdrowie swojego uzębienia. Jest to o tyle istotne, że w dzisiejszych czasach zdrowy, atrakcyjny uśmiech stanowi naszą wizytówkę, – co jest kluczowe na przykład w środowiskach biznesowych, czy w każdej branży gdzie mamy do czynienia z innymi ludźmi. Dlatego dzisiaj nikt się nie dziwi, że w celu poprawienia swojego wizerunku coraz więcej osób decyduje się na zabiegi estetyczne takich jak wybielanie zębów, licówki, korony pełnoceramiczne czy noszenie aparatów ortodontycznych.- mówi lek stom. Tomasz Bobek z Centrum Stomatologicznego IMPLANTIS w Krakowie, który specjalizuje się w stomatologii estetycznej.

Jeżeli zatem nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani swoim uśmiechem należy udać się do dobrego dentysty, który w trakcie wizyty konsultacyjnej oceni stan naszego uzębienia i porozmawia o naszych oczekiwaniach. Na podstawie badania oraz analizy zdjęć i modeli diagnostycznych dentysta zaproponuje możliwe rozwiązania dotyczące korekty koloru, kształtu czy ułożenia zębów. Współczesna stomatologia dysponuje całym wachlarzem metod od takich jak wybielanie zębów, poprzez mało inwazyjne jak leczenie kanałowe skończywszy na takich jak uzupełnienia braków implanty zębów, które każdemu pozwolą osiągnąć oczekiwany rezultat. Wszystkie te zabiegi można przeprowadzić prawie u każdej osoby.

About the author / 

admin

7 komentarzy

 1. Stanisław 11 października 2018 at 17:46 -  Odpowiedz

  Fajny artykuł, jednakże czytałem bardziej ciekawe.

 2. Amata 22 października 2018 at 23:14 -  Odpowiedz

  Zwyczajowo nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest nadzwyczaj dobry.

 3. Egon 2 listopada 2018 at 08:21 -  Odpowiedz

  W sobotę także o tym doszły mnie słuchy, to zdoła być interesujące.

 4. Nikodem 2 listopada 2018 at 17:22 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszystkich, fajowa strona.

 5. Rodryg 3 stycznia 2019 at 13:23 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszelkich, fajna strona.

 6. Eustachiusz 5 stycznia 2019 at 21:49 -  Odpowiedz

  też wpisze zapisek. Szałowa stronka. Pozdrawiam

 7. Genowefa 10 stycznia 2019 at 07:11 -  Odpowiedz

  W weekend też o tym słyszałem, to może być ciekawe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Ubarwienia paznokci

  Lubimy mieć wspaniałe paznokcie. Nie zawsze jednakże zdołamy o nie troszczyć się. Gdy stają się kruche, rozszczepiają się – wskazują, iż rozpoczynamy na coś chorować. Dostarczają sporo wiadomości o stanie naszego zdrowia. Niektóre kobiety chcą mieć paznokcie nie tylko śliczne i zadbane, natomiast także i długie. Nie zawsze udaje się właśne „uchować” na odpowiednią długość…

Najnowsze komentarze