Inne

Zdejmowanie klątw oraz uroków

0 3

Klątwa, to negatywna energia magiczna przekazana do adresata w czasie dobranego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś źle życzy i ta niechętnie życząca postać czy wynajęty przez nią specjalista wypowiada w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on obowiązuje i jakiej dziedziny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie oswobodzenia się od tego gatunku energii powstających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego typu przedsięwzięcie może przysporzyć wzmożenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim ratunkiem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają najczęściej osoby, które odnalazły się na znanym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu zerwania z towarzyszem bądź wyczuwają, iż partner odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za każdą cenę. I tak istotnie można zrozumiale zdefiniować magię miłosną – jako strategia na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś nieprawdziwego, co odległe jest od miłości a uchodzi bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A gdy go nie dostaniemy, wypada pozwalać, by ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie zakończy, i typowe zadowolenie, które będzie magiczne w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku bądź zaklęcia.

Najmocarniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają różnorodne niepozytywne przeżycia: dziwne zbiegi okoliczności, sprawy, w których wciąż ponosimy szkody, zarówno materialne jak i niematerialne, poczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu przejść, wszelkie dążenia spełzają na niczym, poszukujesz miłości i nieprzerwanie zyskujesz zawodu. Pozostaje, iż wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Najprawdopodobniej jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamysły mogą być różnorodne i sposób używania energii. Przyjmuje się toteż, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i manewruje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zdolność blokowania innym ludziom, jednak częstokroć praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która często pozwoli na poznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego wolę jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Rzeczywiste praktykowanie magii, to zdolność rozrostu na każdej względnej powierzchni etycznej oraz moralnej również, która na tyle poprawia świadomość siebie, świata, doświadczeń, że nieskuteczne są jakieś przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Nasza www strona odczynianie klątw i uroków zobacz koniecznie.

About the author / 

Ola

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Konstruowanie pomocnego wizerunku

    Potrzebujesz się kształtować interaktywnie? A może pragniesz dotrzeć do dużej ilości interesantów? Na pewno musisz sięgnąć z możliwości Millermedia.pl. Docieramy właśnie tutaj do grona specjalistów, którzy są zorganizowani do postępowania rzeczowego w świecie mediów. Ta właśabsolutnie agencja pr, to jest wyraźnie efektywna wymiana pomiędzy tobą jako biznesmenem, a twoimi nabywcami. Co będzie umożliwiać dokładnie? Firmę…