Wycieczka

Zakup nieruchomości w Hiszpanii? To możliwe!

19 48

Decydując się na inwestycję na zagranicznym rynku nieruchomości warto wziąć pod uwagę południowe wybrzeża słonecznej Hiszpanii. Kompletnie odmienna kultura, wysokie temperatury, piękna roślinność i wyjątkowa atmosfera czyni rejony takie jak Costa del Sol wyjątkowo atrakcyjnymi z punktu widzenia wczasowiczów. Zakup nieruchomości to naturalnie niełatwy proces, jednak ze względu na wyjątkowe zapotrzebowanie na rynku działa wiele firm zajmujących się pomocą w zakupie wymarzonego kawałka ziemi – od odszukania idealnego domu po pomoc w załatwieniu formalności związanych z płatnościami lub uzyskaniem kredytu.

Czy warto inwestować?

Nie od dzisiaj posiadłości za granicą to nie tylko marzenie wielu ludzi, ale przede wszystkim doskonały sposób na lokatę kapitału. – Inwestycje w zagraniczne nieruchomości cieszą się rosnącą popularnością. Poza nabyciem własnego domu czy mieszkania, idealnego jako baza noclegowa w czasie wakacji, to również ciekawy sposób na pomnażanie swojego kapitału. Te zalety odnoszą się najczęściej do atrakcyjnych pod względem turystycznym regionów świata. To ciekawa alternatywa dla inwestorów z Polski, ponieważ w wielu państwach tempo wzrostu cen nieruchomości nie jest tak dynamiczne. To z kolei oznacza wyjątkowo atrakcyjne ceny. – przekonuje specjalista z firmy Agnes Inversiones zajmującej się sprzedażą oraz wynajmem domów i mieszkań w Hiszpanii.

Portail de villa

Piękne otoczenie oraz możliwości płynące z zakupu nieruchomości czynią europejskie ośrodki turystyczne najchętniej obieranym przez inwestorów celem. Polacy najczęściej lokują swoje oszczędności w domy znajdujące się na pięknych wybrzeżach, lub atrakcyjne regiony danego kraju – wyjątkowo popularnymi lokacjami okazują się Portugalia, Bułgaria, a przede wszystkim Hiszpania. Ta ostatnia, wciąż odczuwająca skutki kryzysu z 2008 roku daje możliwość zakupu mieszkania lub domu po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W takiej nieruchomości można zamieszkać, lub na niej zarabiać – wynajmując je tłumnie odwiedzającym wybrzeża kraju turystom. Tego rodzaju lokowanie kapitału to norma wśród niemieckiego czy brytyjskiego społeczeństwa, mieszkańcy Polski dopiero odkrywają idące z tą inwestycją możliwości.

Skomplikowane? Niekoniecznie!

Decydując się na zakup domu w Hiszpanii już na pierwszym etapie można zniechęcić się dużą liczbą formalności, zwłaszcza wtedy, kiedy konieczne okazuje się wzięcie kredytu. Z drugiej strony inwestycja w nieruchomości z zasady nie należy do najłatwiejszych transakcji. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego biura. Zadaniem tego typu firmy jest pomoc w dokonaniu inwestycji na każdym etapie jej zakupu, włączając w to wszystkie kroki konieczne w celu uzyskania kredytu. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem oferują dużą bazę atrakcyjnych nieruchomości, przeprowadzenie przez formalności, a przede wszystkim najlepszy możliwy serwis również po sprzedaży. Z tego względu istotną kwestią jest wybór firmy działającej na rynku odpowiednio długo; idealnym przykładem jest Agnes Inversiones oferująca swoje usługi od 2006 roku i ciesząca się niesłabnącym zadowoleniem wszystkich dotychczasowych klientów. Nieustannie aktualizowana oferta nieruchomości na stronie internetowej biura pozwala na wybór wymarzonego domu lub mieszkania, natomiast lokalizacja w rejonie Costa del Sol czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Własne mieszkanie w centrum nadmorskiego miasteczka lub dom położony bezpośrednio nad brzegiem morza nie musi pozostawać w sferze marzeń. Skorzystanie z usług profesjonalnego biura pośredniczącego w sprzedaży może pozwolić je spełnić, cieszyć się niesamowitym klimatem i swobodą turystycznego raju lub czerpać korzyści z wynajmu lokalu przyjezdnym.

About the author / 

admin

19 komentarzy

 1. Liberat 12 października 2018 at 03:16 -  Odpowiedz

  W czwartek też o tym doszły mnie słuchy, to może być zajmujące.

 2. Ścibor 13 października 2018 at 08:11 -  Odpowiedz

  Hej witam wszelkich, fajowa stronka.

 3. Benedykt 14 października 2018 at 02:31 -  Odpowiedz

  Przeważnie nie piszę postów, ale ten wpis jest Naprawdę fascynujący.

 4. Natalis 22 października 2018 at 08:52 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszelkich, fajowa strona.

 5. Tworzysław 30 października 2018 at 23:36 -  Odpowiedz

  Hej witam wszystkich, fajna strona.

 6. Włościsław 31 października 2018 at 06:58 -  Odpowiedz

  Należałoby się z tym zapoznać.

 7. Rościgniew 3 listopada 2018 at 06:43 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszystkich, fajna stronka.

 8. Olaf 6 listopada 2018 at 17:44 -  Odpowiedz

  Super artykuł, od bardzo dawna uważałem, iż to prawda

 9. Ingrida 5 stycznia 2019 at 22:13 -  Odpowiedz

  Przyciągające, lecz ogólnie to znam ciekawsze nowości.

 10. Redogort 7 stycznia 2019 at 06:55 -  Odpowiedz

  Naprawdę zajmujące.

 11. Dalemir 9 stycznia 2019 at 23:01 -  Odpowiedz

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna myślałam, że to prawda

 12. Edwin 13 lutego 2019 at 10:35 -  Odpowiedz

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna sądziłem, że to prawda

 13. Przemił 16 lutego 2019 at 21:44 -  Odpowiedz

  Świetny artykuł, od dawna uważałam, iż to zgodność z rzeczywistością

 14. Bartolomea 19 lutego 2019 at 12:15 -  Odpowiedz

  Super artykuł, od bardzo dawna uważałam, iż to prawdziwość

 15. Sawa 19 lutego 2019 at 13:22 -  Odpowiedz

  Fascynujące, ale ogólnie to znam bardziej interesujące nowiny.

 16. Dalebor 19 lutego 2019 at 15:02 -  Odpowiedz

  W weekend również o tym słyszałem, to może być interesujące.

 17. Daniela 20 lutego 2019 at 11:33 -  Odpowiedz

  Całkiem dobry tekst

 18. Dianna 22 lutego 2019 at 19:48 -  Odpowiedz

  Najczęściej nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest nadzwyczaj ciekawy.

 19. Ildefons 23 lutego 2019 at 17:31 -  Odpowiedz

  Doskonały artykuł, od dawna uważałam, iż to zgodność z rzeczywistością

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Natychmiastowe ścieranie metalu fachowe zmiany

  Gdy zdobywamy przeróżne faktyczne artykuły, jakie pomagają nam w pracach gospodarskich, czasami potrafimy natknąć się na materiały, jakie będą stanowiły ogromnie ogromne wyzwanie. Wzorcem potrafi być ścierniwo. Jakie wyroby wyłonić, by się nie zamotać? Czy istotnie wszystkie surowce metalowe będą zmuszały do takiego burzliwego funkcjonowania? Szerokie wykorzystanie w przykładzie takiej obróbki strumieniowej jest aktualnie faktycznie…