Wycieczka

Zakup nieruchomości w Hiszpanii? To możliwe!

11 37

Decydując się na inwestycję na zagranicznym rynku nieruchomości warto wziąć pod uwagę południowe wybrzeża słonecznej Hiszpanii. Kompletnie odmienna kultura, wysokie temperatury, piękna roślinność i wyjątkowa atmosfera czyni rejony takie jak Costa del Sol wyjątkowo atrakcyjnymi z punktu widzenia wczasowiczów. Zakup nieruchomości to naturalnie niełatwy proces, jednak ze względu na wyjątkowe zapotrzebowanie na rynku działa wiele firm zajmujących się pomocą w zakupie wymarzonego kawałka ziemi – od odszukania idealnego domu po pomoc w załatwieniu formalności związanych z płatnościami lub uzyskaniem kredytu.

Czy warto inwestować?

Nie od dzisiaj posiadłości za granicą to nie tylko marzenie wielu ludzi, ale przede wszystkim doskonały sposób na lokatę kapitału. – Inwestycje w zagraniczne nieruchomości cieszą się rosnącą popularnością. Poza nabyciem własnego domu czy mieszkania, idealnego jako baza noclegowa w czasie wakacji, to również ciekawy sposób na pomnażanie swojego kapitału. Te zalety odnoszą się najczęściej do atrakcyjnych pod względem turystycznym regionów świata. To ciekawa alternatywa dla inwestorów z Polski, ponieważ w wielu państwach tempo wzrostu cen nieruchomości nie jest tak dynamiczne. To z kolei oznacza wyjątkowo atrakcyjne ceny. – przekonuje specjalista z firmy Agnes Inversiones zajmującej się sprzedażą oraz wynajmem domów i mieszkań w Hiszpanii.

Portail de villa

Piękne otoczenie oraz możliwości płynące z zakupu nieruchomości czynią europejskie ośrodki turystyczne najchętniej obieranym przez inwestorów celem. Polacy najczęściej lokują swoje oszczędności w domy znajdujące się na pięknych wybrzeżach, lub atrakcyjne regiony danego kraju – wyjątkowo popularnymi lokacjami okazują się Portugalia, Bułgaria, a przede wszystkim Hiszpania. Ta ostatnia, wciąż odczuwająca skutki kryzysu z 2008 roku daje możliwość zakupu mieszkania lub domu po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W takiej nieruchomości można zamieszkać, lub na niej zarabiać – wynajmując je tłumnie odwiedzającym wybrzeża kraju turystom. Tego rodzaju lokowanie kapitału to norma wśród niemieckiego czy brytyjskiego społeczeństwa, mieszkańcy Polski dopiero odkrywają idące z tą inwestycją możliwości.

Skomplikowane? Niekoniecznie!

Decydując się na zakup domu w Hiszpanii już na pierwszym etapie można zniechęcić się dużą liczbą formalności, zwłaszcza wtedy, kiedy konieczne okazuje się wzięcie kredytu. Z drugiej strony inwestycja w nieruchomości z zasady nie należy do najłatwiejszych transakcji. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego biura. Zadaniem tego typu firmy jest pomoc w dokonaniu inwestycji na każdym etapie jej zakupu, włączając w to wszystkie kroki konieczne w celu uzyskania kredytu. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem oferują dużą bazę atrakcyjnych nieruchomości, przeprowadzenie przez formalności, a przede wszystkim najlepszy możliwy serwis również po sprzedaży. Z tego względu istotną kwestią jest wybór firmy działającej na rynku odpowiednio długo; idealnym przykładem jest Agnes Inversiones oferująca swoje usługi od 2006 roku i ciesząca się niesłabnącym zadowoleniem wszystkich dotychczasowych klientów. Nieustannie aktualizowana oferta nieruchomości na stronie internetowej biura pozwala na wybór wymarzonego domu lub mieszkania, natomiast lokalizacja w rejonie Costa del Sol czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Własne mieszkanie w centrum nadmorskiego miasteczka lub dom położony bezpośrednio nad brzegiem morza nie musi pozostawać w sferze marzeń. Skorzystanie z usług profesjonalnego biura pośredniczącego w sprzedaży może pozwolić je spełnić, cieszyć się niesamowitym klimatem i swobodą turystycznego raju lub czerpać korzyści z wynajmu lokalu przyjezdnym.

About the author / 

admin

11 komentarzy

 1. Liberat 12 października 2018 at 03:16 -  Odpowiedz

  W czwartek też o tym doszły mnie słuchy, to może być zajmujące.

 2. Ścibor 13 października 2018 at 08:11 -  Odpowiedz

  Hej witam wszelkich, fajowa stronka.

 3. Benedykt 14 października 2018 at 02:31 -  Odpowiedz

  Przeważnie nie piszę postów, ale ten wpis jest Naprawdę fascynujący.

 4. Natalis 22 października 2018 at 08:52 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszelkich, fajowa strona.

 5. Tworzysław 30 października 2018 at 23:36 -  Odpowiedz

  Hej witam wszystkich, fajna strona.

 6. Włościsław 31 października 2018 at 06:58 -  Odpowiedz

  Należałoby się z tym zapoznać.

 7. Rościgniew 3 listopada 2018 at 06:43 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszystkich, fajna stronka.

 8. Olaf 6 listopada 2018 at 17:44 -  Odpowiedz

  Super artykuł, od bardzo dawna uważałem, iż to prawda

 9. Ingrida 5 stycznia 2019 at 22:13 -  Odpowiedz

  Przyciągające, lecz ogólnie to znam ciekawsze nowości.

 10. Redogort 7 stycznia 2019 at 06:55 -  Odpowiedz

  Naprawdę zajmujące.

 11. Dalemir 9 stycznia 2019 at 23:01 -  Odpowiedz

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna myślałam, że to prawda

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Ubarwienia paznokci

  Lubimy mieć wspaniałe paznokcie. Nie zawsze jednakże zdołamy o nie troszczyć się. Gdy stają się kruche, rozszczepiają się – wskazują, iż rozpoczynamy na coś chorować. Dostarczają sporo wiadomości o stanie naszego zdrowia. Niektóre kobiety chcą mieć paznokcie nie tylko śliczne i zadbane, natomiast także i długie. Nie zawsze udaje się właśne „uchować” na odpowiednią długość…

Najnowsze komentarze