Artytuły

Wakacje nad morzem – tylko w Kołobrzegu

6 10

Polskie nadmorskie kurorty kuszą turystów niezapomnianymi wrażeniami, atrakcjami i cenami. Największy z nich, Kołobrzeg, zaprasza strudzonych miejskim życiem wczasowiczów, dając im do dyspozycji morze, piaszczystą plażę oraz liczne sanatoria.

Tutaj zapewnisz sobie idealne warunki do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia. Jeśli nie zdążyłeś ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, to tu możesz przygotować wakacyjną sylwetkę. Centrum Zdrowia i Relaksu, Hotel Verano, to jedno z tych miejsc, które oferuje kompleksowy pobyt wczasowy o różnym charakterze. Poza miejscem noclegowym, luksusowymi apartamentami, lokalami usługowymi i pobliską plażą, to miejsce z bogatą ofertą sanatoryjną. Zabiegi rehabilitacyjne, odnowa biologiczna i wczasy odchudzające to jedne z wielu propozycji do wyboru. Bez wątpienia czas spędzony w ośrodku nie będzie stracony.

man-342861__180

Kołobrzeski mikroklimat oferuje dodatkowe aspekty zdrowotne, pozytywnie wpływające na końcowy efekt zabiegów. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w postaci masażu leczniczego, hydroterapii lub fizykoterapii. Skorzystaj z zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Oddaj się w ręce specjalistów, którzy pomogą Ci odzyskać pełnię sił i zgubić zbędne kilogramy. Najlepsze jest to, że niezależnie od pogody, będziesz się tu dobrze bawił. Kołobrzeg tętni życiem i zaprasza do udziału w licznych koncertach, recitalach i występach folklorystycznych. Wieczorem koniecznie trzeba pójść na kręgle do najnowocześniejszej sali w mieście. Do zobaczenia są zabytki architektury, muzea i galerie. Kołobrzeg to długie szlaki rowerowe, kajakowe i piesze. Czemu by nie przejechać się sprzętem pancernym, albo popłynąć w rejs turystyczny po Bałtyku lub na Bornholm? Tutaj zobaczysz lapidarium niemieckie i żydowskie. Możesz wziąć udział w morskim połowie wędkarskim na dorsza. Propozycji jest znacznie więcej i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

About the author / 

admin

6 komentarzy

 1. Gabriela 9 października 2018 at 20:44 -  Odpowiedz

  No tak, to może być prawda…

 2. Petronia 10 października 2018 at 06:46 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu też o tym doszły mnie słuchy, to zdoła być interesujące.

 3. Wojciecha 2 listopada 2018 at 10:13 -  Odpowiedz

  W sobotę także o tym słyszałam, to może być zajmujące.

 4. Rościsława 2 listopada 2018 at 18:51 -  Odpowiedz

  Od paru dni czułem, że tak zdoła być.

 5. Tyberiusz 6 listopada 2018 at 02:47 -  Odpowiedz

  Od paru dni przeczuwałem, że tak może być.

 6. Herkulan 6 listopada 2018 at 15:46 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to zdoła być Ciekawe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Odpowiednia sala konferencyjna – sposób na udane spotkanie biznesowe

  Każdy, kto prowadzi własny biznes doskonale wie, że dobre kontakty z kontrahentami, a także zgrany zespół pracowniczy to klucze do sukcesu. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywa oprawa spotkań biznesowych. Nie bez powodu wielcy ludzie biznesu spotykają się ze swoimi współpracownikami i klientami w pięknych, ekskluzywnych restauracjach. Otoczenie ma…