Wycieczka

Top 5 hoteli na Cyprze wg serwisu Travelzone.pl – wycieczki last minute rezerwuj online!

4 24

Jeśli wybierasz się na krotki urlop od codzienności na słonecznej wyspie Afrodyty, położonej na Morzu Śródziemnym – to zestawienie przygotowane przez serwis Travelzone.pl z pewnością pomoże wybrać Ci hotel na Cyprze…

Jeśli wybierasz się na krótki urlop last minute od codzienności na słonecznej wyspie Afrodyty, położonej na Morzu Śródziemnym – to zestawienie przygotowane przez serwis Travelzone.pl z pewnością pomoże wybrać Ci hotel na Cyprze:

1. Hotel Alexander The Great, Cypr, Pafos – został odnowiony niedawno, bo w 2013 r., oferuje duże, komfortowe i dobrze wyposażone pokoje, ogromnym wyborem restauracji z urozmaiconym, wyśmienitym menu w opcji all inclusive.

2. Hotel Elysium, Cypr, Pafos – niezmiernie rzadko dostępny w ramach oferty last minute, która znajdziesz na Travelzone.pl – cieszy się tak ogromna popularnością, ze pokoje trzeba rezerwować wiele tygodni naprzód. Fantastycznie położony niedaleko piaszczystej, prywatnej plaży z darmowym serwisem – leżaki, parasole, materace wliczone w cenę, jednocześnie rzut kamieniem od centrum Pafos i największych, turystycznych atrakcji w okolicy.

3. Hotel Princess Beach, Cypr, Larnaka – składa się z budynku głównego i szeregu willi/bungalowów, dlatego tez polecany jest jednocześnie i dla osób szukających jedynie łóżka do spania (ach te atrakcje życia nocnego Larnaki…) jak i dla rodzin z dziećmi, które docenia komfort zakwaterowania w willach.

4. Hotel Coral Beach Hotel & Resort, Cypr, Pafos – widok na hotel od strony morza zapiera dech w piersiach! Spokojna okolica, piękna plaża Coral Beach, prywatna marina i super basenami, gdzie odbywają się profesjonalne animacje – a na dodatek bezpłatne wifi, które tak cenią sobie turyści.

5. Hotel St Raphael Resort, Cypr, Limassol – WYŚMIENITY! Wyobraź sobie hotel zbudowany wokół prywatnej mariny na ponad 200 yachtów, z bujnym ogrodem i alejkami prowadzącymi wprost do morza. Jedyny taki hotel na Cyprze!

142176547780702200

Wszystkie oferty last minute: Cypr, Egipt, Tunezja czy Turcja znajdziesz na Travelzone.pl, który oferuje wycieczki last minute przez Internet. Przypominamy, że udając się na Cypr południowy – część grecka – do przekroczenia granicy wystarczy dowód osobisty; jeśli planujesz w przyszłości wyjazd do części tureckiej – północnej – konieczny będzie paszport.

About the author / 

admin

4 komentarze

 1. Sambor 9 października 2018 at 22:59 -  Odpowiedz

  Przyciągające, lecz generalnie to znam ciekawsze wiadomości.

 2. Inez 18 października 2018 at 17:05 -  Odpowiedz

  Trochę się z tym zgadzam, jednak nie całkiem

 3. Iwo 31 października 2018 at 10:40 -  Odpowiedz

  Całkiem dobry wpis 😉

 4. Emilian 4 listopada 2018 at 17:50 -  Odpowiedz

  W poniedziałek też o tym słyszałam, to zdoła być interesujące.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Nowiutkie mieszkanie

  Pragnieniem wielu ludzi jest posiadać innowacyjne mieszkanie legnica. To, co nowiusieńkie ma w sobie coś, co nam się podoba. Wprowadzamy się do mieszkania, w jakim nikt drugi absolutnie nie mieszkał. Wszystko jest takie świeże oraz nowiutkie. To naprawdę sensacyjne uczucie, dlatego wiele osób przeznacza dużo pieniędzy i oczywiście inwestuje w nowiusieńkie mieszkanie legnica w swoim…