Wycieczka

Top 5 hoteli na Cyprze wg serwisu Travelzone.pl – wycieczki last minute rezerwuj online!

7 32

Jeśli wybierasz się na krotki urlop od codzienności na słonecznej wyspie Afrodyty, położonej na Morzu Śródziemnym – to zestawienie przygotowane przez serwis Travelzone.pl z pewnością pomoże wybrać Ci hotel na Cyprze…

Jeśli wybierasz się na krótki urlop last minute od codzienności na słonecznej wyspie Afrodyty, położonej na Morzu Śródziemnym – to zestawienie przygotowane przez serwis Travelzone.pl z pewnością pomoże wybrać Ci hotel na Cyprze:

1. Hotel Alexander The Great, Cypr, Pafos – został odnowiony niedawno, bo w 2013 r., oferuje duże, komfortowe i dobrze wyposażone pokoje, ogromnym wyborem restauracji z urozmaiconym, wyśmienitym menu w opcji all inclusive.

2. Hotel Elysium, Cypr, Pafos – niezmiernie rzadko dostępny w ramach oferty last minute, która znajdziesz na Travelzone.pl – cieszy się tak ogromna popularnością, ze pokoje trzeba rezerwować wiele tygodni naprzód. Fantastycznie położony niedaleko piaszczystej, prywatnej plaży z darmowym serwisem – leżaki, parasole, materace wliczone w cenę, jednocześnie rzut kamieniem od centrum Pafos i największych, turystycznych atrakcji w okolicy.

3. Hotel Princess Beach, Cypr, Larnaka – składa się z budynku głównego i szeregu willi/bungalowów, dlatego tez polecany jest jednocześnie i dla osób szukających jedynie łóżka do spania (ach te atrakcje życia nocnego Larnaki…) jak i dla rodzin z dziećmi, które docenia komfort zakwaterowania w willach.

4. Hotel Coral Beach Hotel & Resort, Cypr, Pafos – widok na hotel od strony morza zapiera dech w piersiach! Spokojna okolica, piękna plaża Coral Beach, prywatna marina i super basenami, gdzie odbywają się profesjonalne animacje – a na dodatek bezpłatne wifi, które tak cenią sobie turyści.

5. Hotel St Raphael Resort, Cypr, Limassol – WYŚMIENITY! Wyobraź sobie hotel zbudowany wokół prywatnej mariny na ponad 200 yachtów, z bujnym ogrodem i alejkami prowadzącymi wprost do morza. Jedyny taki hotel na Cyprze!

142176547780702200

Wszystkie oferty last minute: Cypr, Egipt, Tunezja czy Turcja znajdziesz na Travelzone.pl, który oferuje wycieczki last minute przez Internet. Przypominamy, że udając się na Cypr południowy – część grecka – do przekroczenia granicy wystarczy dowód osobisty; jeśli planujesz w przyszłości wyjazd do części tureckiej – północnej – konieczny będzie paszport.

About the author / 

admin

7 komentarzy

 1. Sambor 9 października 2018 at 22:59 -  Odpowiedz

  Przyciągające, lecz generalnie to znam ciekawsze wiadomości.

 2. Inez 18 października 2018 at 17:05 -  Odpowiedz

  Trochę się z tym zgadzam, jednak nie całkiem

 3. Iwo 31 października 2018 at 10:40 -  Odpowiedz

  Całkiem dobry wpis 😉

 4. Emilian 4 listopada 2018 at 17:50 -  Odpowiedz

  W poniedziałek też o tym słyszałam, to zdoła być interesujące.

 5. Siemiodrog 3 stycznia 2019 at 18:15 -  Odpowiedz

  Fajny art, jednakże odczytywałem ciekawsze.

 6. Lubosław 4 stycznia 2019 at 16:27 -  Odpowiedz

  Fajny artykuł, jednakże odczytywałem ciekawsze.

 7. Abdiasz 9 stycznia 2019 at 15:40 -  Odpowiedz

  Przeważnie nie piszę komentarzy, ale ten tekst jest nadzwyczaj dobry.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Pomoc w wyborze odzieży myśliwskiej

  Dzisiaj już wiele osób ma własne zaciekawienia. Z całą pewnością już dzisiaj posiadamy wielu myśliwych, którzy to potrzebują różnego typu akcesoriów. Trzeba tak więc skorzystać ze wsparcia stron online, na jakich to odnajdziemy wiele różnych ofert sklepów myśliwskich, tego typu jak internetowy sklep myśliwski, który to proponuje klientom: akcesoria myśliwskie sklep myśliwski broń oraz amunicję…

Najnowsze komentarze