Ciekawostki

Rib Ride pomaga budować koleżeńskie relacje międzyludzkie

5 39

Rib Ride to firma, która jest organizatorem imprez morskich podczas, których zespół pracowników buduje lepsze relacje międzyludzkie, pobudza swoją własną kreatywność oraz uczy się komunikacji między kolegami z pracy. Jest to na tyle ważne, ponieważ niezdrowa atmosfera w pracy przekłada się na brak zysków finansowych, a firma funkcjonuje nieprawidłowo.

1aa

Podczas takich imprez morskich instruktorzy i inni specjaliści organizują różne zabawy grupowe na morzu czy też lądzie w celu wyeliminowania niezdrowej rywalizacji pomiędzy pracownikami. Uczą również pełnego zaangażowania w czynności wykonywane w pracy po to, aby ich praca była wydajniejsza i przynosiła lepsze efekty. Rib Ride pomaga stworzyć przyjacielską atmosferę w pracy, a nasi psycholodzy zajmują się badaniem predyspozycji każdego uczestnika imprezy morskie oraz jego profilem osobowości. Po takiej imprezie psycholog pisze raport , w którym zawarte są informacje o tym jak członkowie grupy radzą sobie podczas pracy indywidualnej oraz zespołowej.

Klient sam podejmuje decyzję o wyborze oferty.

Nasze pozostałe oferty to imprezy sportowe, integracyjne oraz szkolenia menadżerskie. Ponadto organizujemy również imprezy dla narzeczonych podczas ich wieczoru panieńskiego i kawalerskiego oraz inne imprezy okolicznościowe. Nasza firma nie boi się konkurencji, ponieważ ma wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów, specjalistów oraz własnych psychologów.

Nasi pracownicy zapewniają klientom opiekę oraz gwarantują bezpieczeństwo podczas aktywnych spotkań sportowych. Posiadamy również w naszych ofertach wynajem luksusowych łodzi, którymi uczestnicy mogą popłynąć w dowolne miejsca i na jak długo chcą. Rzecz jasna należy wcześniej uzgodnić jaką opcję wybieramy: godzinową czy całodniową.

Uczestnik imprezy sam podejmuje decyzję co chce robić podczas takiego rejsu i ma wiele możliwości, aby spędzić aktywnie wolny czas. Może popływać w morzu, nurkować przy użyciu odpowiedniego sprzętu, zwiedzać porty lub też opalać się na łodzi.

Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami e-mailowo bądź też telefonicznie, a na pewno doradzimy i udzielimy niezbędnych informacji.

About the author / 

admin

5 komentarzy

 1. Broniwoj 13 października 2018 at 08:59 -  Odpowiedz

  Fascynująca stronka, pozdrówka!

 2. Róża 20 października 2018 at 16:54 -  Odpowiedz

  Właściwie się z tym zgadzam, chociaż nie całkiem

 3. Wincentyna 31 października 2018 at 16:07 -  Odpowiedz

  Bardzo pociągające.

 4. Rygobert 3 listopada 2018 at 08:42 -  Odpowiedz

  Fajny art, lecz odczytywałem bardziej ciekawe.

 5. Delfina 4 listopada 2018 at 20:16 -  Odpowiedz

  Przyciągające, ale ogólnie to znam ciekawsze nowiny.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Nowiutkie mieszkanie

  Pragnieniem wielu ludzi jest posiadać innowacyjne mieszkanie legnica. To, co nowiusieńkie ma w sobie coś, co nam się podoba. Wprowadzamy się do mieszkania, w jakim nikt drugi absolutnie nie mieszkał. Wszystko jest takie świeże oraz nowiutkie. To naprawdę sensacyjne uczucie, dlatego wiele osób przeznacza dużo pieniędzy i oczywiście inwestuje w nowiusieńkie mieszkanie legnica w swoim…