Wycieczka

Połączenia lotnicze

7 29

W ostatnich latach w Polsce powstało kilka nowych lotnisk. Co jakiś czas słyszymy o powstaniu nowych tanich linii lotniczych. A wszystko powstaje z myślą o nas. Aby Polacy zaczęli częściej korzystać  z usług linii lotniczych.

Obawy przed lataniem

Wraz z powstaniem lotnisk i tanich linii lotniczych, ludzie zaczęli się bardziej interesować podróżowaniem samolotami. Jednak nadal jest część ludzi, która obawia się korzystania z usług linii lotniczych. Dlaczego?

Wysokie ceny biletów

Może to wynikać z cen. Mimo dużej obniżki, cen biletów, nadal nie każdy może sobie na nie pozwolić. Do tego mogą dojść skomplikowane połączenia lotnicze. Przesiadki, które mogą trwać nawet kilka godzin. Biorąc takie czynniki pod uwagę część z nas woli pojechać busem lub autobusem. Jesteśmy oszczędnym krajem i jeśli coś jest tańszego, to wolimy wybrać opcję ekonomiczną zamiast wygodnej. Mimo to, pomału przełamujemy stereotyp i zaczynamy chętniej podchodzić do komfortu i wygody, nawet jeśli dopłacimy do tego kilka złotych.

141649359066497700

Niechęć do przełamywania barier

Oprócz czynników typowo ekonomicznych jesteśmy nieufni względem tego, o nieznane. Wiele osób nie lubi zmian, nie lubią eksperymentować. Podróż samolotem może okazać się takim eksperymentem. Jeśli jednak nie spróbujemy, to się nie dowiemy, czy naprawdę lot samolotem jest lepszy od jazdy autobusem. Dlatego warto przełamywać bariery i próbować, bo być może znajdziemy idealne rozwiązanie dla nas i naszych podróży.

Jakie mamy połączenia lotnicze?

Każde lotnisko ma swoje połączenia lotnicze. Mamy połączenia międzynarodowe i krajowe. Możemy latać do Londynu, Rzymu, Amsterdamu, a także w obrębie Polski, czyli do Wrocławia, Gdańska, czy Warszawy. Cały czas tworzą się nowe połączenia, więc mamy coraz więcej możliwości podróżowania samolotami. Jeśli nie ma połączenia bezpośredniego, ot mamy możliwość lotu z przesiadką. Przesiadka może trwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Gdy przesiadka trwa dłużej, zawsze możemy skorzystać z okazji i zwiedzić miasto. Możemy taką przesiadkę potraktować jako bonus w naszej podróży. Połączenia bezpośrednie z pewnością są bardziej pożądane, ale czasami inaczej się nie da jak tylko polecieć gdzieś z przesiadką.

W jaki sposób planować podróż?

Warto przy planowaniu podróży sprawdzić, czy nie mamy przesiadek w samej Polsce. Czasami może się tak zdarzyć, więc lepiej to sprawdzić zdecydować, czy nie opłaca się pojechać na lotnisko, z którego będziemy mieć lot bezpośrednio tam, gdzie chcemy polecieć. Podróż sami możemy zaplanować sobie w każdym szczególe. Jeśli nie przeszkadza nam przesiadka, a zależy nam na niskiej cenie, to jest taka możliwość. Podobnie jest z lotem bez przesiadek, ale taka podróż może okazać się droższa.

About the author / 

admin

7 komentarzy

 1. Jaśmina 10 października 2018 at 20:05 -  Odpowiedz

  Przyciągające, ale generalnie to znam bardziej interesujące nowiny.

 2. Zofia 11 października 2018 at 17:58 -  Odpowiedz

  Najczęściej nie piszę komentarzy, lecz ten wpis jest nadzwyczaj ciekawy.

 3. Domasława 1 listopada 2018 at 10:45 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu też o tym doszły mnie słuchy, to może być ciekawe.

 4. Krzesimir 2 listopada 2018 at 23:58 -  Odpowiedz

  Ciekawa strona, pozdrówka!

 5. Salomon 5 listopada 2018 at 01:46 -  Odpowiedz

  W niedziele również o tym słyszałam, to zdoła być zajmujące.

 6. Iwon 9 stycznia 2019 at 06:03 -  Odpowiedz

  Zapraszam na moją stronkę.

 7. Borzysława 9 stycznia 2019 at 21:52 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu także o tym słyszałam, to zdoła być ciekawe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Pomoc w wyborze odzieży myśliwskiej

  Dzisiaj już wiele osób ma własne zaciekawienia. Z całą pewnością już dzisiaj posiadamy wielu myśliwych, którzy to potrzebują różnego typu akcesoriów. Trzeba tak więc skorzystać ze wsparcia stron online, na jakich to odnajdziemy wiele różnych ofert sklepów myśliwskich, tego typu jak internetowy sklep myśliwski, który to proponuje klientom: akcesoria myśliwskie sklep myśliwski broń oraz amunicję…

Najnowsze komentarze