Inne

Odpowiednia sala konferencyjna – sposób na udane spotkanie biznesowe

4 55

Każdy, kto prowadzi własny biznes doskonale wie, że dobre kontakty z kontrahentami, a także zgrany zespół pracowniczy to klucze do sukcesu. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywa oprawa spotkań biznesowych. Nie bez powodu wielcy ludzie biznesu spotykają się ze swoimi współpracownikami i klientami w pięknych, ekskluzywnych restauracjach. Otoczenie ma wielki wpływ na sposób, w jaki postrzegana jest firma i jej właściciele. Mówiąc prościej – jak cię widzą, tak cię piszą.

Ekskluzywność miejsca jest oznaką rzetelności firmy

Wybór miejsca na spotkanie biznesowe, zwłaszcza tak szczególne jak konferencja, zjazd czy narada, wymaga poważnej analizy. Należy bowiem wziąć pod uwagę czy dana lokalizacja spełnia wymagania najbardziej wymagającej klienteli. Sale konferencyjne w Warszawie oferowane przez Dago Centrum odznaczają się najwyższą jakością wykończenia.  Dbałość o najdrobniejsze szczegóły, wyposażenie w sprzęt i meble z górnej półki oraz wykorzystanie trendów w wystroju wnętrz, sprawiają, że sale wyglądają profesjonalnie, jednocześnie nie wywołując uczucia surowości i oficjalności. Jeśli konferencja odbywa się w ekskluzywnym miejscu (co błędnie nasuwa skojarzenie, że wynajęcie go musiało być bardzo drogie), rozpoczyna się proste rozumowanie – firma dysponuje środkami na opłacenie takiego lokum – skoro ma fundusze to znaczy, że posiada wielu klientów – skoro ma wielu klientów musi świadczyć usługi na najwyższym poziomie, itd. Organizator takiej konferencji na starcie ma znaczą przewagę nad konkurencją.

141701372666283500

Idealne środowisko pracy jest gwarancją wydajności uczestników

Z pewnością nie jeden z nas miał wątpliwą okazję uczestniczyć w konferencji, gdzie królowała nuda i zniechęcenie uczestników. Powód? Złe środowisko pracy. Nawet najbardziej fascynujący temat nie znajdzie odbiorców, jeśli sala konferencyjna nie będzie dawała możliwości stworzenia idealnego środowiska pracy. Oświetlenie, wentylacja, wyposażenie, a nawet dostęp do szybkiego skorzystania z toalety czy cateringu to kwestie, które znacząco podwyższają lub obniżają rangę konferencji i wydajność umysłową jej uczestników. Sale udostępniane przez Dago Centrum zapewniają doskonała atmosferę do pracy, nauki czy paneli dyskusyjnych. Zapewniając komfort uczestnikom konferencji, zyskujemy udane spotkanie biznesowe.

Konferencja to nie tylko praca, ale także nawiązywanie znajomości

Podstawowym błędem początkujących organizatorów konferencji jest dbanie wyłącznie o merytoryczną stronę spotkania. Tymczasem wiele znaczących znajomości czy kontraktów zdobywanych jest w strefie zakulisowej, czyli np. między poszczególnymi prelekcjami.  Dago Centrum w swoich lokalach posiada zaplecze gastronomiczne, przestronne pomieszczenia i kompleksową obsługę klientów, dzięki czemu nie tylko na sali plenarnej uczestnicy mogą się czuć komfortowo i swobodnie. Nie od dziś natomiast wiadomo, że rozległe znajomości są bardzo przydatne w życiu zawodowym.

About the author / 

admin

4 komentarze

 1. Fabiola 11 października 2018 at 11:56 -  Odpowiedz

  Zazwyczaj nie piszę postów, jednak ten napis jest bardzo atrakcyjny.

 2. Sulirad 12 października 2018 at 22:33 -  Odpowiedz

  Zwyczajowo nie piszę komentarzy, jednak ten wpis jest niesłychanie atrakcyjny.

 3. Serafina 22 października 2018 at 20:36 -  Odpowiedz

  W sobotę także o tym doszły mnie słuchy, to może być zajmujące.

 4. Pimen 31 października 2018 at 06:51 -  Odpowiedz

  Całkiem atrakcyjny tekst

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Nowiutkie mieszkanie

  Pragnieniem wielu ludzi jest posiadać innowacyjne mieszkanie legnica. To, co nowiusieńkie ma w sobie coś, co nam się podoba. Wprowadzamy się do mieszkania, w jakim nikt drugi absolutnie nie mieszkał. Wszystko jest takie świeże oraz nowiutkie. To naprawdę sensacyjne uczucie, dlatego wiele osób przeznacza dużo pieniędzy i oczywiście inwestuje w nowiusieńkie mieszkanie legnica w swoim…