Ciekawe Miejsca

Obce kultury

7 29

Wyjazdy wakacyjne to czas odpoczynku, jednak dla wielu osób szczególnie młodych jest to także możliwość nawiązania nowych sympatii. Warto jest więc w tym czasie maksymalnie się wyluzować, a być może taka wakacyjna znajomość będzie się mogła przerodzić w prawdziwe uczucie. Wiadomo, że to czas pokaże w jaki sposób to wszystko się rozwinie.

002

Wiadomo, że na wczasach ,można zapoznać się z obcokrajowcami, jednak prawda jest taka, że większość z nich również jest nastawiona na przelotne znajomości i raczej nie ma co liczyć na poważne związki. Wiadomo, że młode dziewczyny marzą o księciu z bajki, dlatego też bardzo często ponosi je fantazja, która wraz z biegiem czasu i końcem wakacji odchodzi w zapomnienie. Czasami jednak zdarzają się wyjątki i tego rodzaju znajomości przeradzają się w coś poważniejszego. Na samym początku należy jednak traktować to z przymrużeniem oka, gdyż nigdy nie wiadomo w jaki sposób zareaguje druga osoba oraz czyt wraz z odjazdem w swoją stronę nie zmieni numeru telefonu.

Obce kultury

Poznanie obcokrajowców może się także odbywać na zasadzie poznanie innej kultury, jak i również innego podejścia do życia. Dzięki temu można będzie się naprawdę wiele nauczyć jak i również zrozumieć ich postępowanie. Z całą pewnością wakacje to czas zwiększonych możliwości, a to w jaki sposób z nich skorzystamy jest już uzależniony od nas samych naszych oczekiwań, jak i również możliwości.

About the author / 

admin

7 komentarzy

 1. Cezaryna 9 października 2018 at 09:40 -  Odpowiedz

  Przeważnie nie piszę komentarzy, lecz ten napis jest niesłychanie dobry.

 2. Lubor 13 października 2018 at 11:13 -  Odpowiedz

  także wpisze komentarz. Szałowa stronka. Wszystkich pozdrawiam

 3. Tęgomir 3 listopada 2018 at 00:11 -  Odpowiedz

  Ciekawe, lecz generalnie to znam bardziej interesujące nowiny.

 4. Gajusz 3 listopada 2018 at 20:42 -  Odpowiedz

  też napisze komentarz. Fajna stronka. Wszystkich pozdrawiam

 5. Dolores 6 listopada 2018 at 06:41 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu również o tym słyszałem, to może być ciekawe.

 6. Twardosław 6 listopada 2018 at 13:11 -  Odpowiedz

  Całkiem ciekawy wpis

 7. Damaris 9 stycznia 2019 at 11:21 -  Odpowiedz

  Wczoraj także o tym słyszałem, to zdoła być Ciekawe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Ubarwienia paznokci

  Lubimy mieć wspaniałe paznokcie. Nie zawsze jednakże zdołamy o nie troszczyć się. Gdy stają się kruche, rozszczepiają się – wskazują, iż rozpoczynamy na coś chorować. Dostarczają sporo wiadomości o stanie naszego zdrowia. Niektóre kobiety chcą mieć paznokcie nie tylko śliczne i zadbane, natomiast także i długie. Nie zawsze udaje się właśne „uchować” na odpowiednią długość…

Najnowsze komentarze