Ciekawe Miejsca

Nowoczesne projekty budowlane i architektoniczne w Dubaju

8 71

Trudno byłoby znaleźć więcej projektów wręcz kosmicznych w jakimkolwiek mieście tak jak to ma miejsce w Dubaju. To miasto rozwija się praktycznie przez cały czas. To, co zostało osiągnięte jest niesamowite. Trudno to wszystko opisać słowami. Na naszych czasach powstają takie projekty, jakie nam się nawet nie śniły. Dawniej w bajkach moglibyśmy coś podobnego widzieć.

dubaj

Hotele

Wyjątkowe hotele, których nigdy nie znajdziemy na całym świecie. Najbardziej wyjątkowy z nich to oczywiście Burj Al Arab, czyli hotel, który według klasyfikacji ma aż siedem gwiazdek. Widoki z ostatnich pięter są po prosu niesamowite. Noc w hotelu kosztuje bardzo dużo pieniędzy, ale chętnych, którzy korzystają z tej okazji nie brakuje. W hotelu Atlantis The Palm znajduje się niesamowite akwarium. Dzięki niesamowitemu rozmiarowi akwarium przenosimy się na chwilę do całkowicie innego świata.

Sztuczna wyspa

Stworzenie sztucznej wyspy to niesamowity projekt. Inżynierowie, którzy go wykonywali naprawdę musieli mieć wyobraźnie, bo stworzenie czegoś takiego należy praktycznie do niemożliwych. Sztuczna wyspa w kształcę palmy albo w kształcie świata to miejsce, które warto zobaczyć. To pokazuje, że jeśli człowiek ma odrobinę wyobraźni i pieniędzy to jest wstanie stworzyć praktycznie każdy projekt. Wiele sławnych osób wykupiło od razu działki w każdym zakątku świata na sztucznej wyspie. Posiadanie tam działki to prestiż, dlatego kogo było na to stać ten to robił.

Przepych i bogactwo

Niesamowite dzielnice, niesamowite wysokie budowle to projekty realizowane przez wybitnych specjalistów. Gdybyśmy mieli wymieniać wszystkie ciekawsze projekty w Dubaju to można śmiało powiedzieć, że to całe miasto się do takiego projektu zalicza. Każdy kawałek został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i luksusie na niebywałą dla Europejczyka skalę. Arabowie zdają sobie sprawę z tego, że nie można polegać tylko na ropie. Ona się kiedyś skończy i będzie problem, ale oni do tego czasu wybudują wiele takich miejsc jak Dubaj i wtedy będą mogli żyć z turystyki.

Poczytaj o tym wszystkim na: http://mangoandpapaya.pl/ i rozważ swój pierwszy wyjazd do Dubaju.

About the author / 

admin

8 komentarzy

 1. Szarlota 11 października 2018 at 03:03 -  Odpowiedz

  Najczęściej nie piszę postów, lecz ten tekst jest niezmiernie atrakcyjny.

 2. Fabiola 24 października 2018 at 15:10 -  Odpowiedz

  Doskonale dobry tekst

 3. Wawrzyn 31 października 2018 at 23:54 -  Odpowiedz

  w jakimś miejscu o tym już przeczytałem.

 4. Wisława 6 stycznia 2019 at 09:07 -  Odpowiedz

  Odjazdowy art, ale czytałem ciekawsze.

 5. Radosław 7 stycznia 2019 at 21:54 -  Odpowiedz

  Fascynująca stronka, pozdrówka!

 6. Augusta 8 stycznia 2019 at 03:04 -  Odpowiedz

  również wpisze komentarz. Szałowa stronka. Wszystkich pozdrawiam

 7. Grażyna 10 stycznia 2019 at 04:23 -  Odpowiedz

  W całości fascynujący wpis

 8. Wilibald 10 stycznia 2019 at 04:40 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszystkich, fajowa stronka.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Ubarwienia paznokci

  Lubimy mieć wspaniałe paznokcie. Nie zawsze jednakże zdołamy o nie troszczyć się. Gdy stają się kruche, rozszczepiają się – wskazują, iż rozpoczynamy na coś chorować. Dostarczają sporo wiadomości o stanie naszego zdrowia. Niektóre kobiety chcą mieć paznokcie nie tylko śliczne i zadbane, natomiast także i długie. Nie zawsze udaje się właśne „uchować” na odpowiednią długość…

Najnowsze komentarze