Inne

Kamień dekoracyjny koło domu

3 23

Zrobienie elewacji z kamienia dekoracyjnego to bardzo dobry pomysł. Można będzie cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem, dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania. Wybór kamienia dekoracyjnego jest bardzo duży. Trzeba się jedynie zdecydować, jaki ma mieć kolor i jak ma być duży. Jeśli już mamy elewacje z takiego kamienia to teraz przyszedł czas na odpowiednie zabezpieczenie jego powierzchni.

Kamień estetycznie wygląda, ale może się to bardzo szybko zmienić. Na północy w cieniu pojawi się bardzo szybko mech i inne grzyby. Nie można pozwolić na takie rozwiązania, dlatego potrzebny nam będzie Impregnat do kamienia dekoracyjnego. Trzeba w odpowiedni sposób dobrać jego ilość. Preparat jest w formie płynnej i przelicza się jego wydajność litra na metry kwadratowe.

8

Każdy Impregnat do kamienia dekoracyjnego będzie miał inne przeliczniki, dlatego zanim zaczniemy coś takiego stosować to dobrze sprawdźmy. Za mało środka do impregnacji będzie źle, ale za dużo też nie będzie najlepszym pomysłem.

About the author / 

admin

3 komentarze

 1. Radomił 14 października 2018 at 14:42 -  Odpowiedz

  Od kilku dni przeczuwałem, iż tak może być.

 2. Leander 19 października 2018 at 19:58 -  Odpowiedz

  W czwartek również o tym słyszałam, to może być interesujące.

 3. Ruprecht 1 listopada 2018 at 04:43 -  Odpowiedz

  Świetny artykuł, od dawna sądziłam, że to prawda

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Odpowiednia sala konferencyjna – sposób na udane spotkanie biznesowe

  Każdy, kto prowadzi własny biznes doskonale wie, że dobre kontakty z kontrahentami, a także zgrany zespół pracowniczy to klucze do sukcesu. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywa oprawa spotkań biznesowych. Nie bez powodu wielcy ludzie biznesu spotykają się ze swoimi współpracownikami i klientami w pięknych, ekskluzywnych restauracjach. Otoczenie ma…