Artytuły

Jaki CRM online dla pensjonatu wybrać?

21 22

Prowadzisz własny pensjonat, noclegi, pokoje lub po prostu mały biznes i zrozumiałeś, ze sam raczej sobie nie poradzisz? Jesteś na etapie wybierania odpowiedniego systemu CRM-u online? Nie mogłeś lepiej trafić! Nie wiesz na jaki system powinieneś się zdecydować? Mamy dla Ciebie odpowiedź. Co więcej jest to odpowiedź naprawdę oczywista: wybierz ten najprostszy i możliwie najbardziej skuteczny.

7

Jeśli prowadzisz własną, nawet niewielką działalność dobrze byłoby gdybyś zastanowił się nad wprowadzeniem systemu, który może Ci pomóc w sprawnym zarządzaniu nią, To jaki rodzaj systemu powinieneś wybrać w dużej mierze zależy od wielkości Twojej firmy. Jeżeli zatrudniasz zaledwie kilku pracowników albo zupełnie sam tworzysz swoją firmę i chcesz zapanować nad bieżącymi sprawami, kontaktami z odbiorcami swoich usług i sprzedażą warto żebyś zastanowił się nad zastosowaniem systemu miniCRM. Jak zapewne słyszałeś miniCRM to nic innego jak po prostu system umożliwiający sprawniejsze zarządzanie firmą, stworzenie lepszego kontaktu między Tobą a klientami i co za tym idzie wspieranie sprzedaży i osiągnięcie lepszych wyników finansowych.

Dlaczego powinienem wybrać akurat prosty CRM online?

Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta. Przedsiębiorco! Powinieneś wybrać miniCRM.pl, firmy Ageno z Bielska-Białej. To najlepsze rozwiązanie w przypadku małych i średnich firm. Aplikacja powstałą właśnie z myślą o tego rodzaju firmach. Niewielki zakres funkcji, wszystko bardzo proste, przejrzyste i użyteczne. Żadnych zbędnych możliwości, które sprawiłyby, że system byłby bardziej skomplikowany. Tylko to, czego naprawdę potrzebuje niewielka firma. Jeżeli więc prowadzisz mały biznes i ostatnia rzecz na jaką masz ochotę to poświęcanie mnóstwa czasu na zapoznawanie się z funkcjami wśród których część jest Ci zupełnie niepotrzebna powinieneś poważnie zastanowić się nad wprowadzeniem tej aplikacji.

Najważniejsze zalety miniCRM?

 • Bardzo prosta obsługa: każdy, kto prowadzi własną firmę jest w stanie opanować obsługę systemu miniCRM nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z rozwiązaniami tego typu. System został starannie przemyślany i dostosowany do możliwości przeciętnego Kowalskiego. Wystarczy odrobina zaangażowania by w stosunkowo krótkim czasie opanować obsługę systemu do perfekcji. Krótko mówiąc system jest zaprojektowany tak, by stanowić rzeczywiste ułatwienie a nie udrękę dla swoich użytkowników. Ma pomagać, a nie generować dodatkowe problemy.
 • Niewielka a jednocześnie wystarczająca liczba funkcji: system jest przeznaczony głównie dla działalności w wersji mini i taki właśnie format chce zachować, Tak więc wykluczone jest wyposażenie go w ogromną liczbę funkcji. Byłoby to bezcelowe,utrudniało pracę i wprowadzało zamieszanie, ponieważ mała liczba funkcji wystarcza by spełnić wszystkie oczekiwania małych firm. Co takiego robi aplikacja? Przechowuje w bezpiecznej serwerowni każdą istotną informację czy dokument, przypomina o zadaniach, które trzeba wykonać, pilnych spotkaniach i ważnych e-mailach ułatwia komunikację między pracownikami oraz między firmą i klientami, wspiera sprzedaż, to najważniejsze funkcje. Czy niewielkiej firmie potrzeba do szczęścia czegoś jeszcze?
 • Intuicyjność: system został opracowany w taki sposób, by nawet użytkownik nie do końca orientujący się jeszcze jak ten system dokładnie działa mógł bez obaw go obsługiwać intuicyjnie wyczuwając kolejny krok. System ”będzie podpowiadał mu co ma robić”. Każdy ruch wynika z poprzedniego, łatwo się domyślić co w danym momencie należy zrobić, tak więc ryzyko popełnienia błędu spada do minimum.
 • Dostępność: by móc zacząć korzystać z systemu nie trzeba wykonywać żadnych specjalnych kroków. MiniCRM jest aplikacją internetowa jak więc łatwo się domyślić by móc z niej korzystać wystarczy mieć dostęp do przeglądarki internetowej.
 • Możliwość przetestowania aplikacji: jeśli nie jesteś pewien czy aplikacja to dokładnie to, czego potrzebujesz możesz po prostu ją przetestować i podjąć dzięki temu bardziej przemyślaną decyzję. Jest to absolutnie bezpłatne i wymaga poświęcenia dosłownie kilku chwil.
 • Cena: to jedna z czołowych zalet aplikacji. Jak się okazuje nowe technologie nie muszą mieć rujnującego wpływu na nasz portfel. Jeśli po upływie okresu testowego podejmiesz decyzję, że potrzebujesz aplikacji miniCRM na stałe to zapłacisz tak niewiele, że niemal tego nie odczujesz. Najskromniejsza oferta abonamentowa to wydatek rzędu niespełna 30 złotych, natomiast pakiet najbardziej zaawansowany niespełna 130. To naprawdę niezwykle mało biorąc pod uwagę wszystkie zyski wynikające z wprowadzenia aplikacji w swojej firmie.

Co właściwie mogę zyskać dzięki wprowadzeniu CRM online?

Oto zbiór 5 najważniejszych i najbardziej oczywistych korzyści

 1. Po pierwsze i zdecydowanie najważniejsze aplikacja zapewnia spokój i komfort psychiczny wynikający z tego, że nie musisz martwić się, że zapomnisz o załatwieniu jakiejś ważnej służbowej sprawy. O niczym już więcej nie zapomnisz. System dopilnuje, byś wywiązał się ze wszystkich zadań i niczego nie pominął. To koniec Twoich problemów związanych z organizacją. Od tej pory każde zadanie będzie wykonane, mail wysłany, a termin dotrzymany, a Ty nie musisz usiłować zapamiętać tysięcy spraw i wszędzie nosić ze sobą atrybutu w postaci kalendarza. Przyznaj, czyż nie jest to nie wygodne rozwiązanie?
 2. Po drugie aplikacja pozwoli Ci znacząco poprawić relacje z klientami Twojej firmy. Jest niemal pewne, że klient doceni troskę i dbałość o niego. Poza tym niewykluczone, a raczej bardzo prawdopodobne jest to, że nawiąże z nami długotrwałą współpracę. Krótko mówiąc lepszy kontakt z klientami ma bezpośrednie przełożenie na liczbę zleceń.
 3. Po trzecie poprawie ulegną z całą pewnością relacje w Twojej firmie. Jeśli zatrudniasz pracowników, to ich wzajemna lepsza komunikacja powinna leżeć w Twoim interesie. Pamiętaj, że pracownicy, którzy skutecznie współpracują zwiększają szanse na sukces Twojej firmy.
 4. Po czwarte poprzez wprowadzenie wewnętrznego systemu służącego do zarządzania Twoją firmą pozwala zaoszczędzić bardzo dużo niezwykle cennego w dzisiejszym świecie czasu. Jak to się dzieje? Po prostu nie musimy zajmować się ogromną ilością spraw, w załatwieniu części z nich pomaga nam aplikacja tak więc w tym samym czasie możemy zrobić więcej i co za tym idzie osiągnąć dużo lepsze rezultaty znacznie szybciej.
 5. Po piąte CRM działa wielotorowo. Poprzez szereg wspomnianych działań aktywnie wspiera sprzedaż. Mając większą liczbę klientów mamy szansę na większą sprzedaż. A zwiększona sprzedaż nierozerwalnie łączy się z kolejnym punktem.
 6. Po szóste i najważniejsze aplikacja miniCRM poprzez zwiększenie sprzedaży pozwala na bardzo wyraźne zwiększenie zysków, które firma przynosi. Zwiększenie przychodów to zwieńczenie dotychczasowego wysiłku i znakomita motywacja do dalszych działań. A tak na marginesie przyznaj szczerze czy głównie nie o satysfakcjonujące zarobki chodzi ludziom, którzy zajmują się prowadzeniem własnych firm?

Referencje?

Nic tak nie przekonuje i potwierdza wyboru jak referencje. Oto kilka przykładowych pensjonatów, wykorzystujących aplikację.

 • Noclegi – pokoje-oliwia.pl – Pensjonat oferujący noclegi w Ustroniu, korzysta z aplikacji od 4 lat do zarządzania organizacją spotkań biznesowych i grup.
 • Pokoje – ondraszek.szczyrk.pl – Niewielkie pokoje gościnne w szczyrku oferujące noclegi w konkurencyjnych cenach. Używa miniCRM od 3 lat do pomocy przy organizacji małych imprez firmowych.
 • Wynajem biur – biurabielsko.pl – Od ponad 2 lat korzysta z miniCRM. System pozwala zarządzać kontaktami z najemcami biur i prawdopodobnymi najemcami. Pełni funkcje również zadaniową.
 • Pensjonat – pokojepodczyrna.pl – Ten pensjonat korzysta z aplikacji od ponad 2 lat. System ułatwia zarządzanie miejscami noclegowymi w prosty sposób.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do innowacyjnego rozwiązania jakim jest aplikacja miniCRM to więcej informacji znajdziesz na ich blogu firmowym miniCRM.pl/blog.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z portalem djx.pl.

About the author / 

admin

21 komentarzy

 1. Konradyn 8 października 2018 at 15:46 -  Odpowiedz

  We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to zdoła być ciekawe.

 2. Witosława 10 października 2018 at 04:41 -  Odpowiedz

  Bardzo Ciekawe.

 3. Zbroimir 19 października 2018 at 13:13 -  Odpowiedz

  także wpisze zapisek. Fajna stronka. Wszystkich pozdrawiam

 4. Dalebor 1 listopada 2018 at 15:40 -  Odpowiedz

  Na ogół nie piszę postów, jednak ten napis jest niezmiernie fascynujący.

 5. Cecylia 2 listopada 2018 at 02:58 -  Odpowiedz

  też napisze komentarz. Szałowa stronka. Wszystkich pozdrawiam

 6. Pryska 2 listopada 2018 at 21:30 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszelkich, fajowa strona.

 7. Lucyna 6 stycznia 2019 at 16:30 -  Odpowiedz

  Nie wiem, czy to takie przyciągające…

 8. Dajana 7 stycznia 2019 at 09:30 -  Odpowiedz

  Trochę się z tym w pełni zgadzam, chociaż nie do końca

 9. Ludgarda 8 stycznia 2019 at 12:54 -  Odpowiedz

  Doskonały artykuł, od bardzo dawna sądziłem, że to zgodność z rzeczywistością

 10. Konradyn 17 lutego 2019 at 17:17 -  Odpowiedz

  W sobotę także o tym słyszałem, to zdoła być ciekawe.

 11. Berna 19 lutego 2019 at 10:43 -  Odpowiedz

  Przyciągające, jednakże generalnie to znam ciekawsze nowiny.

 12. Egbert 19 lutego 2019 at 17:18 -  Odpowiedz

  Zazwyczaj nie piszę komentarzy, lecz ten napis jest Naprawdę fascynujący.

 13. Malina 20 lutego 2019 at 00:32 -  Odpowiedz

  Trochę się z tym w pełni zgadzam, chodź nie całkiem

 14. Izyda 20 lutego 2019 at 01:31 -  Odpowiedz

  Zwyczajowo nie piszę komentarzy, jednak ten tekst jest niesłychanie atrakcyjny.

 15. Nikodem 20 lutego 2019 at 06:38 -  Odpowiedz

  Hej witam wszelkich, superowa stronka.

 16. Festus 23 lutego 2019 at 17:54 -  Odpowiedz

  Super artykuł, od dawna uważałem, że to prawda

 17. Emilian 11 kwietnia 2019 at 02:33 -  Odpowiedz

  Ciekawe, oczekuję na więcej.

 18. Tomisława 14 kwietnia 2019 at 09:08 -  Odpowiedz

  Właściwie się z tym w pełni zgadzam, chodź nie do końca

 19. Bernardyn 14 kwietnia 2019 at 10:45 -  Odpowiedz

  W czwartek też o tym słyszałam, to może być Ciekawe.

 20. Olga 17 kwietnia 2019 at 06:40 -  Odpowiedz

  Hej pozdrawiam wszystkich, fajowa strona.

 21. Sulimiera 17 kwietnia 2019 at 08:31 -  Odpowiedz

  W poniedziałek też o tym słyszałem, to może być ciekawe.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • Szersza zdolność finansowa

  Możemy spostrzec bardzo rewelacyjne tendencje w obszarze finansowania przedsiębiorstwa, które domaga się np. szybkiej wierzytelności. Możemy współpracować z różnymi kontrahentami albo klientami, jednak nie każdy będzie, np. tu od razu wiarygodny. Są osoby, które będą w ogóle omijały konsekwencje finansowe na naszą sprawę. W takiej postaci można użyć faktoring online. Jest dużo konsumentów w Polsce…